Başarı için TOEFL testleri

11+ yaşındaki öğrenciler için tasarlanan, TOEFL Junior testleri, öğrencilerin İngilizce dil yeterlilikleri ölçmek için , objektif ve güvenilir bir kaynaktır . Zengin bir altyapıya sahip TOEFL Junior testleri sizin öğrencilerinizin, güçlü ve zayıf yanlarını belirlemenizde yardımcı olur.
TOEFL Junior testleri, sizin öğrencilerinizin eğitim hayatları ile ilgili, doğru kararlar almanıza yardımcı olur. Başarı için onlara rehberlik eder , aynı zamanda öğrencilerin İngilizce iletişim becerileri hakkında gerçek fikir verir .

Dünya genelinde daha iyi İngilizce öğrenebilme beklentilerini karşılayabilmek için, TOEFL Junior testleri iki farklı şekilde / özelliktedir ;

TOEFL Junior Standard Test - Okuma, Dinleme ve Dil Formu & Anlamı ölçen;kağıt tabanlı test.

TOEFL Junior Comprehensive Test - Konuşma, Yazma, Dinleme, Okuma ölçen;bilgisayar tabanlı test.

TOEFL ailesinin üyesi olarak TOEFL Junior

TOEFL IBT ve TOEFL ITP değerlendirme serisini de içeren, TOEFL ailesinin bir üyesidir. Amacı; kullanıcılarına, dünya genelinde en çok kullanılan bir dünya markası eşliğinde kendi amaçlarına uygun kullanabilecekleri , adil, güvenilir ve geçerli bir test sunmaktır.

TOEFL Junior, uluslararası CEFR standartlarına eşleştirme yaparak , uluslararası standartlarda öğrencilerinizin başarısını ölçmek ve size, öğrencilerinizin İngilizce yeterlilik düzeylerini daha doğru anlamanızı sağlamayı hedeflemiştir.

Ayrıca, TOEFL Junior puanları ile öğrenciler Lexile derecesi elde ederler, bu puanla daha kolay, okuma düzeyine uygun kitap seçerek kendilerini geliştirebilirler.