Okulumuzda güvenlik hizmeti okulumuz bünyesinde görev yapan Güvenlik Sertifikasına sahip uzman Güvenlik görevlileri tarafından Gece ve Gündüz ekibi olarak 24 saat sağlanmaktadır. Okul içi, giriş ve çevresi 24 saat kamera sistemi ile gözetlenmektedir. Okul çevre duvarları özel tel örgü ile çevrilidir. Ana giriş kapısı tek olarak kullanılarak daha etkin giriş ve çıkış denetimi sağlanır. Gece devriyeleri için özel “tur saati” uygulanır. Ertesi gün gece devriyelerinin güzergahı bilgisayar ortamında kontrol edilir.

Ziyaretçiler özel olarak kayıt altına alınır ve geçerli bir kimlik karşılığı “Ziyaretçi” kartı alarak okula girerler. Öğrenci çıkışları sıkı bir şekilde kontrol ve takip edilir. “Çıkış İzin Kağıdı” olmadan okuldan öğrenci çıkışına müsaade edilmez.

Velilerin ve ziyaretçilerin okula giriş ve çıkışlarında aşağıdaki esaslar uygulanır:

Velilerimize ve ziyaretçilerimize okula giriş yaparken kapıda bulunan güvenlik görevlisi tarafından ziyaretçi kartı verilir. Velilerimiz ve ziyaretçilerimizin okul sahasında bulunduğu süre içerisinde ziyaretçi kartını üzerinde takılı bulundurması gerekir.

Eğitim öğretim sürecinde öğrencilerimizin dikkatinin dağılmaması amacıyla velilerin ve ziyaretçilerin öğrencilerimizin eğitim bölümüne girmemeleri gerekmektedir.