![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2024/05/DSC00160-150x150.jpg)
Ortaokulumuzda Türkiye Geneli Değerlendirme sınavında, Mersinde tüm sorulara tam yanıt veren 3 öğrencimiz olarak Türkiye 1. olmuşlardır.
7 Mayıs 2024![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2024/05/DSC00123-150x150.jpg)
Öğrencilerimizden Satranç Turnuvasında Başarı!
7 Mayıs 2024![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2024/05/DSC00117-1200x480.jpg)
TED Atakent (İstanbul) Kolejinin düzenlediği, TED Okulları arası “Sevgi ve Barış” temalı resim yarışmasında dereceye giren 4.sınıf öğrencimiz AZRA KARACA Türkiye 2. olmuştur. Öğrencimizi ve öğretmenimiz Özlem ÖDEMİŞ’i yürekten kutluyoruz.