![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2024/05/DSC00117-150x150.jpg)
TED OKULLARI ARASI SEVGİ VE BARIŞ TEMALI RESİM YARIŞMASI
7 Mayıs 2024![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2024/05/DSC_0347-150x150.jpg)
Ağız ve Diş Sağlığı Nasıl Korunur?”
7 Mayıs 2024![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2024/05/DSC00123-1200x480.jpg)
4 Mayıs tarihinde Mersin Üniversitesi Yenişehir Kampüsünde Ezgi Satranç Kulübü’nün düzenlediği Mersin Eczacılar Odası 16. Geleneksel Satranç Turnuvası’nda 7 yaş genel grubunda okulumuz öğrencilerinden Kıvanç Kahraman ve yine aynı turnuvada 11-12 yaş grubunda Korel Kahraman 1. olmuşlardır.
Kendilerini kutluyor başarılarının devamını diliyoruz.