![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2024/05/WhatsApp-Image-2024-05-02-at-14.37.48-150x150.jpeg)
Seneye Değil Şimdi!
4 Mayıs 2024![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2024/05/DSC00117-150x150.jpg)
TED OKULLARI ARASI SEVGİ VE BARIŞ TEMALI RESİM YARIŞMASI
7 Mayıs 2024![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2024/05/DSC00160-1200x480.jpg)
5.sınıf Öğrencilerimiz Demir Alp Ünal ve Ahmet Veli Akçalı, 6.sınıf öğrencimiz Yusuf Emre Öncül Türkiye Geneli Değerlendirme sınavında, Mersinde tüm sorulara tam yanıt veren 3 öğrenci olarak Türkiye 1. olmuşlardır. 7.sınıf öğrencilerimizden Berra Ece Kaymaz, TED Rönesans Koleji tarafından düzenlenen “İkinci Yabancı Diller Playback Video Clip Yarışması”’nda ilk 6 finalist arasına girerek okulumuzu temsil etmiştir. Öğrencilerimizi ve tüm öğretmenlerimizi kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz. #TED’li olmak ayrıcalıktır.