![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/30_11_17_11581_99962cc82f9ad258b069817e117bb54a.jpg)
TED Mersin Koleji İlkokul 3. ve 4. Sınıf öğrencileri 3. Mersin CNR Kitap Fuarında
23 Eylül 2019![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/04_12_17_30705_c27094ddc7766dfc581f0c57dfd377e3.jpeg)
Lise Öğrencilerimiz Kariyer ve Üniversite Gezisi İçin Ankara’da!
23 Eylül 2019![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/04_12_17_62323_63786252f4113b9933773dcc2fb0432a.jpeg)
Trafik Yıldızı Kulübü öğrencilerimiz; Trafik işaretlerini anlatan görsel çalışmaları ile öğrendikleri trafik kuralları bilgilerini pekiştirme fırsatı buldular. Trafik işaretlerinin önemini öğrenen Kolejliler, günlük hayatta kullanma becerisini kazandılar. TED’li olmak kurallara önem vermektir.