![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/30_11_17_15912_43039caa902710a30a8cca6a0a77bc35.jpg)
Anaokulu 5 Yaş Öğrencilerimiz Big Bang Teorisinin İzinde Bilimsel Çalışmalarına Devam Ediyor
23 Eylül 2019![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/04_12_17_62323_63786252f4113b9933773dcc2fb0432a.jpeg)
Trafik Yıldızlarımız Çalışmalarına Devam Ediyor
23 Eylül 2019![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/30_11_17_11581_99962cc82f9ad258b069817e117bb54a.jpg)
TED Mersin Kolejliler büyük heyecanla gezdikleri kitap fuarında birbirinden farklı ve yararlı pek çok kitap incelediler. Okuma tutkusuyla yetişen Kolejliler okumak için kitaplar alarak elleri dolu bir şekilde fuar alanından ayrıldılar. Böylesine duyarlı ve okuma sevgisiyle dolu oldukları için ögrencilerimizle gurur duyuyoruz. TED’li Olmak Ayrıcalıktır!