![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/06_04_16_30729_ca375b1b5f8c508c24a18109a09177fb.jpg)
İlkokul Öğrencilerimiz Sanat Kili Çalışmalarıyla 23 Nisan’da Açacakları Resim Sergisine Hazırlanıyorlar
22 Eylül 2019![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/06_04_16_22824_15e56ef675bb4946db1dd7d36cab992c.png)
TED Mersin Ulusal Forumu 2016 Kısa Filmi
22 Eylül 2019![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/06_04_16_90706_4d2798a99fd03603bf6e5b5856202490.jpg)
TED Mersin Koleji öğrencileri eğitim-öğretim hayatlarını dört duvarla sınırlandırmıyor. Kolejliler resim derslerini resim atölyesi dışına taşıyarak kampüs bahçemizde oldukça eğlenceli bir ders işlediler. TED’li Olmak Ayrıcalıktır!