![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/06_04_16_94758_9c844077d184c3c3236893cc9fa2a0b1.jpg)
TED Mersin Kolejliler Yaşam İçin Yeşil Bir Dünya Sloganıyla Ormanlarımıza Sahip Çıkıyor!
22 Eylül 2019![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/06_04_16_90706_4d2798a99fd03603bf6e5b5856202490.jpg)
TED Mersin Kolejliler Isınan Havalarla Birlikte Eğitimlerine Doğal Yaşam Konseptli Kampüslerinde Açık Havada Devam Ediyor!
22 Eylül 2019![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/06_04_16_30729_ca375b1b5f8c508c24a18109a09177fb.jpg)
TED Mersin Koleji İlkokul öğrencileri yıl boyunca aldıkları temel sanat eğitimleri açacakları sergilerle taçlandırıyor! Sanat Kılı çalışmalarıyla 23 Nisan’da açacakları resim sergisine hazırlanan Kolejliler yapmış oldukları Sanat Kili çalışmalarıyla hem yaratıcılıkları gelişiyor hem de psikomotor beceriler kazanıyor. Minik parmak kaslarını bu doğrultuda geliştirip mükemmel eserler çıkartan öğrencilerimizi tebrik ediyoruz!