![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/12_01_17_12691_55d80c7d71951cd617b51e6f314364b6.jpg)
Türk Eğitim Derneği Genel Başkanımız Sayın Selçuk Pehlivanoğlu TED Mersin Koleji’nde
22 Eylül 2019![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/13_01_17_90394_b00bb12b7ea03ab94227fc0097d6233c.jpg)
Anaokulu Öğrencilerimiz Mersin Deniz Müzesi’nde!
22 Eylül 2019![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/13_01_17_40807_799bad5a3b514f096e69bbc4a7896cd9.jpg)
TED Mersin Koleji Anaokulunda İngilizce dersleri kış teması ve yeni yıl temalariyla eğlenceli aktivitere sahne oluyor. Öğrencilerimiz kış mevsimi ile ilgili yeni kelime ve ifadelere yeni yıl şarkıları ve oyunlarını da dahil ederek keyifli dakikalar geçirdiler. Derslerde bazen projeler yapan küçükler bazen de şarkılarla dans edip oyunlar oynadılar. Tebrikler Kolejliler!