![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2023/10/DSC04351.jpg)
İlkokul 1. Sınıf öğrencilerimiz İngilizce Skills dersinde, “my own finger puppet” etkinliğiyle eğlenerek kendi parmak kuklalarını tasarladılar.
9 Ekim 2023![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2023/10/DSC05326.jpg)
1. Sınıf Kolejliler TED Aidiyet Çalışmasında!
9 Ekim 2023![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2023/10/DSC05234-1200x480.jpg)
Öğrencilerimiz ilk bir ayda öğrendikleri temel konularla ilgili projelerinde dil üretimine katkı sağlayacak şekilde posterlerini oluşturdular. Yaptıkları posterlerle, günlük kullanım ve dili hayatın içine entegre etmeyi öğrenerek arkadaşlarıyla iletişim içinde bulundular.