![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2022/03/3.jpeg)
EREN SEZGİN TÜRKİYE ŞAMPİYONU !
7 Mart 2022![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2022/03/275423546_4969364853139725_4178434502487763892_n.jpg)
Şampiyon TED Mersin Koleji !
8 Mart 2022![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2022/03/WhatsApp-Image-2022-03-07-at-12.17.17-1200x480.jpeg)
17-19 Şubat tarihleri’nde Edirne’de düzenlenen Okul Sporları Gençler Türkiye Şampiyonası’nda TED Mersin Koleji Yüzme Takımı Sporcumuz ve Öğrencimiz ‘Nisa Gül Serdar’ 100 Metre Serbest’te Türkiye Şampiyonu Olmuştur !
Sporcumuz, 14-22 Mayıs tarihlerinde Fransa’nın Normandiya kentinde düzenlenecek olan Okul Sporları Olimpiyatları’nda (Gymnasiade) Ülkemizi Temsil Edecek.
Sporcumuz Nisa Gül Serdar ve Antrenörümüz Volkan Burak Tuncil’i Tebrik Ediyor, Başarılarının artarak devam etmesini diliyoruz.