![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2022/03/2.jpeg)
ATAKAN MALGİL TÜRKİYE ŞAMPİYONU !
7 Mart 2022![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2022/03/WhatsApp-Image-2022-03-07-at-12.17.17.jpeg)
NİSA GÜL SERDAR TÜRKİYE ŞAMPİYONU !
7 Mart 2022![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2022/03/3-900x480.jpeg)
17-19 Şubat tarihleri’nde Edirne’de düzenlenen Okul Sporları Gençler Türkiye Şampiyonası’nda TED Mersin Koleji Yüzme Takımı Sporcumuz ve Öğrencimiz ‘Eren Sezgin’ 200 Metre Kelebek’te Türkiye Şampiyonu Olmuştur !
Sporcumuz, 14-22 Mayıs tarihlerinde Fransa’nın Normandiya kentinde düzenlenecek olan Okul Sporları Olimpiyatları’nda (Gymnasiade) Ülkemizi Temsil Edecek.
Sporcumuz Eren Sezgin ve Antrenörümüz Volkan Burak Tuncil’i Tebrik Ediyor, Başarılarının artarak devam etmesini diliyoruz.
![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2022/03/WhatsApp-Image-2022-03-07-at-12.17.54-294x600.jpeg)