![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/10/04_10_19_91261_9212abb200c0e66c80ec687bda6703be.jpeg)
Kolejliler 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü’nü Etkinliklerle Kutladılar!
10 Ekim 2019![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/10/05_10_19_98867_f3ccdd27d2000e3f9255a7e3e2c48800.jpg)
İlkokula Hazırlık Sınıfı (6 Yaş) Kolejliler Kodlama Çalışmalarına Başladılar!
10 Ekim 2019![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/10/05_10_19_61003_d0096ec6c83575373e3a21d129ff8fef.jpg)
4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü’nde anaokulumuzun küçük Kolejlileri hayvanların günden güne korunmaya olan ihtiyaçlarının arttığını ve buna sebep olan en büyük etkenin yine biz insanlar olduğunu yaptıkları anlamlı etkinliklerle içselleştirdiler. Yeryüzüne ve üzerinde yaşayan tüm canlılara karşı sorumluluk duygusu hisseden Kolejlilerimizi tebrik ediyoruz. TED’li Olmak Ayrıcalıktır. #WorldSchool