![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2022/03/DSC01408.jpg)
İlkokulumuzda Toplantı Günü I. Oturum ile Başladı
26 Mart 2022![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2022/03/277526060_5021848767891333_6660387886420573053_n.jpg)
TED Mersin Kolejliler, Balkan Şampiyona’sında !
28 Mart 2022![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2022/03/DSC01487-1200x480.jpg)
TED Mersin Koleji Özel İlkokulu 2.Dönem Branş öğretmenleri ile veli toplantısının 2. oturumu gerçekleşti. Velilerimizin yoğun ilgi gösterdiği bire bir, veli-öğretmen görüşmesi esaslı toplantı, özgün enformasyon sistemimiz kapsamında ‘’Mod-2 Toplantısı’’ olarak tarif ediliyor. Karşılıklı güven ve memnuniyet içerisinde geçen toplantımıza katılım gösteren tüm velilerimize teşekkür ediyoruz.
TED’li Olmak Ayrıcalıktır!
![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2022/03/DSC01485-600x338.jpg)
![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2022/03/DSC01487-1-600x338.jpg)
![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2022/03/DSC01489-600x338.jpg)
![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2022/03/DSC01492-600x338.jpg)
![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2022/03/DSC01493-600x338.jpg)
![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2022/03/DSC01496-600x338.jpg)
![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2022/03/DSC01500-600x338.jpg)
![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2022/03/DSC01524-600x338.jpg)