![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2022/03/DSC00103.jpg)
Liseli Kolejliler Fizik Dersinde “Bilin Bakalım Ben Kimim?” Etkinliğinde
26 Mart 2022![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2022/03/DSC01487.jpg)
İlkokulumuzda Toplantı Günü II. Oturum ile Sona Erdi
26 Mart 2022![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2022/03/DSC01408-1200x480.jpg)
TED Mersin Koleji Özel İlkokulu 2.Dönem Branş öğretmenleri ile veli toplantısının 1. oturumu gerçekleşti. Velilerimizin yoğun ilgi gösterdiği bire bir, veli-öğretmen görüşmesi esaslı toplantı, özgün enformasyon sistemimiz kapsamında ‘’Mod-2 Toplantısı’’ olarak tarif ediliyor. Karşılıklı güven ve memnuniyet içerisinde geçen toplantımıza katılım gösteren tüm velilerimize teşekkür ediyoruz.