![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/18_12_17_98266_0c88f5fa5c05639a5bf67c621b80c64a.jpg)
3. Sınıf öğrencilerimiz STEM Eğitim Modelinin Işığında Maddenin Hallerini Detaylarıyla İnceledi
23 Eylül 2019![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/19_12_17_44441_ad409a46f325b2771eb4c60eaa6aabf9.png)
Anaokulumuzda Kasım Ayı Doğum Günü Coşkusu
23 Eylül 2019![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/19_12_17_63175_5f6012ee986f8aba981a3e5b99cb4656.jpg)
TED Mersin Koleji Anaokulunda uygulanan ve TED Okullarına özel eğitim sisteminin önem bir parçası olan velilerimiz Aile Katılımı Etkinliklerimiz kapsamında sunumları tüm hızıyla devam ediyor. Velilerimiz “Aile Katılımı” etkinlikleri ile öğrencilerimizin benlik algılarında ve akademik başarılarında olumlu katkı sunduğu düşünülen etkinlikler yıl boyunca devam edecektir.