![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/18_05_18_38933_14accf24b3a3a9274724dc599275eaa2.jpeg)
TED Mersin Kolejliler Atamızın Huzurunda!
23 Eylül 2019![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/21_05_18_17414_08fcf0b800a544912c3da6ed30f8cda0.png)
TED Mersin Koleji Ailesinin Buluştuğu TED Mersin Spring Fest 2018 in Kısa Filmi Sizlerle
23 Eylül 2019![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/21_05_18_16181_1e3cdffc49fc22dc513ff61021aa9c4d.jpg)
Beklenen gün geldi çattı; Anaokulu öğrencilerimiz derslerini açık havaya taşıyarak açık havada öğrenmenin ve oynamanın önemine dikkat çekmek için tüm dünya ile birlikte Okul Dışarıda Günü’nü kutladı! #OkulDışarıdaGünü ve #OutdoorClassroomDay