![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/19_12_17_55282_24c69d808ebee8cb3563547e2951cc9c.jpg)
Anaokulumuzda Beden Eğitimi Dersleriyle Öğrencilerimizi Profesyonel Spor Yaşamına Hazırlıyoruz
23 Eylül 2019![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/19_12_17_87300_0ea11d55480f71759854926238966c85.jpg)
TED Mersin Koleji 12-18 Aralık Tutum Yatırım ve Türk Mali Haftasını Büyük Bir Coşkuyla Kutladı.
23 Eylül 2019![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/19_12_17_29635_469f429d58ab0159f38eb7595d00656c.jpg)
En Minik Kolejlilerimiz Müzik ve orff derslerini verimli ve eğlenceli şekilde geçirmeye devam ediyorlar. Taşları kullanarak ritm oluşturmayı, renklere göre nota seslerini bulmayı ve yine renklerle notaların farkındalığını kazanan miniklerimize başarılar diliyoruz. TED Mersin Koleji Anaokulu’nda Sanat Var!