![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/08_09_16_59279_f317f0010d49f350ef3a007ffb540f5b.jpg)
22 Eylül 2019
![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/09_09_16_95338_6cf28e07681c45d5c269bee3d7b1eca8.jpg)
Anaokulu 4 ve 5 Yaş Veli Bilgilendirme Toplantımız Velilerimizin Yoğun Katılımı ile Gerçekleşti
22 Eylül 2019![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/08_09_16_94846_4390bda65aa2856a33e90f5923aa1d78.jpg)
TED Mersin Koleji Anaokulunda yeni dönem heyecanı 6 yaş velilerimiz için düzenlenen bilgilendirme toplantısı ile başladı. Sınıf öğretmenlerimizin, Yabancı Diller Bölümü öğretmenlerimizin, Branş öğretmenlerimizin ve TED STEM Academy ekibinin tanıtıldığı ve yıl içerisinde gerçekleşecek olan çalışmalar hakkında detaylı bilgilerin verildiği toplantıya velilerimiz yoğun katılım gösterdiler. TED’li Olmak Ayrıcalıktır!