![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/02_12_16_88049_92365fc795e0b477a4f73cd97d59b359.jpg)
TED Mersin Koleji Spor Kulübü Bayan Basketbol A Takımından 62-51’lik Mersin Toroslar Belediyesi Galibiyeti!
22 Eylül 2019![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/05_12_16_77481_ecf3ee6d02a3b963848645c9d67ece1a.jpg)
22 Eylül 2019
![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/05_12_16_58166_2eb2100a27569fd4f6eb3fa8cafc9404.jpg)
TED Mersin Koleji Anaokulu 6 yaş öğrencilerimizi “Dersimiz Müzik Konumuz Ritm” adlı çalışma ile müzik yaşamında bir adım daha öne taşıyoruz. Ritmik kalıpları isimlendirerek görsel farkındalıklarını, uygulama esnasında ise işitsel farkındalıklarını ortaya çıkartıyor ve daha keyifli bir ders ortamı sağlıyoruz. Çünkü TED’li Olmak Ayrıcalıktır.