![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/18_12_17_86642_680c9d84ef8334e57e7b607227ea5746.jpg)
TED Mersin Kolejliler Uluslararası Akreditasyona Sahip İngilizce Egitimleriyle Yabancı Dilde Çığır Açıyor!
23 Eylül 2019![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/18_12_17_24491_e99dfac80e68d11d30217f929b6b8745.jpg)
Anaokulu 6 Yaş Öğrencilerimiz İngilizce Eğitimlerinde 1. Sınıf Hazırlıklarına Devam Ediyor
23 Eylül 2019![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/18_12_17_88228_6dc89152b8a1c5fa12964ef9e220213d.jpg)
TED Mersin Koleji Anaokulu 4 yaş öğrencileri İngilizce derslerinde yeni yıl ve kış ile ilgili kelimeler öğrenmeye başladı. Daily English kapsamında kelime dagarciklarini önemi ölçüde geliştiren Kolejliler öğrendiklerini çeşitli oyunlarla pekiştirdiler. TED’li Olmak Ayrıcalıktır!