![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/21_03_18_94723_3419d54eb3501872b504214e161a403d.jpg)
Anaokulu Öğrencilerimiz Drama Dersleri ile Yaratıcılıkta Sınır Tanımıyor
23 Eylül 2019![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/22_03_18_54417_59ad884885e2c79b8217ecddbe0c036f.jpg)
TED Mersin Koleji’nden WWF ile Dünya Çapında Bir Sosyal Sorumluluk Projesi!
23 Eylül 2019![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/21_03_18_19063_ee25c7c380606766cd516968039548d7.jpg)
TED Mersin Koleji’nin en minik Kolejlileri Anaokulu 4 yaş öğrencilerimiz eğlenerek öğrenmenin tadını çıkarmaya devam ediyor. Miniklerimiz yaratıcılıklarını destekleyen etkinlikler ile farkındalıklarını yükseltmeye ve bunları benimsemeye, içselleştirmeye devam ediyorlar. Minik kolejlilerimize başarılarının devamını diliyoruz. #WorldSchool