![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/19_02_16_22254_032b2cc936860b03048302d991c3498f.jpg)
TED Mersin Koleji Anaokulu’nda İngilizce Dersleri Bahçeye Taşındı
22 Eylül 2019![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/19_02_16_19971_e8fd1fdb174811037eeb260d06912fca.jpg)
Anaokulu 5 Yaşlarımız İngilizce Temalarını Bahçe Okuma Etkinliğiyle Buluşturdu
22 Eylül 2019![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/19_02_16_60862_699cbc0cb65f6059d85b08adbd6394d7.jpg)
TED Mersin Koleji Mezitli Anaokulu Kampüsünde Şubat ayında içimizi ısıtan güneşle beraber bahçe keyfi başladı. 4 yaş (36-48 ay) Kolejliler Ingilizce dersinde öğrendikleri müzikler eşliğinde bahçede dans ederek öğrendikleri figürleri oyun içinde sergileme fırsatı yakaladılar. Güzel havanın keyfini çıkarırken öğrendiklerini pekiştiren miniklerimiz, enerjilerini keyifli ve verimli bir biçimde harcadirlar.