![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/11/IMG-3887.jpg)
1. Sınıf Kolejliler İngilizce Dersinde!
1 Kasım 2019![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/11/9460CF47-596C-4991-A51F-754F526A828A.jpeg)
TED Mersin Kolejliler Sezonun İlk Maçında Aydeniz Spor Kulübü’nü 100-44’lük Skorla Geçti
3 Kasım 2019![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/11/IMG_20191031_144906-1200x480.jpg)
5 yaş Kolejliler bu hafta İngilizce derslerinde öğrendikleri şekillerle renkleri birleştirerek kendi taçlarını hazırladılar. Sonrasında taçlarında hangi şekillerin olduğunu eğlenceli bir oyunla arkadaşlarına anlattılar. TED’li Olmak Ayrıcalıktır!