![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/10/26_09_19_29392_49bcb6c749a976a4d1bd20fc8ff800c8.jpg)
TED Mersin Koleji İlkokul Öğrencilerimiz Temel Sanat Eğitimlerine Başladı!
10 Ekim 2019![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/10/26_09_19_74246_f3ccdd27d2000e3f9255a7e3e2c48800.jpg)
5 Yaş Kolejlilerimiz “Ben Kimim” Temasını İşlediler!
10 Ekim 2019![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/10/26_09_19_15601_c0f46bc53114f2e6362dea3d817a05f6.jpeg)
Oryantasyon sürecinden sonra okula adapte olan miniklerimiz bahçede baloncuk yapma oyunuyla keyifli bir gün geçirdiler. Ayrıca dokunarak hissederek renkleri ve şekilleri tanıyor, yaptıkları çalışmaları daha içselleştirerek öğreniyorlar. TED’li Olmak Ayrıcalıktır. #WorldSchool