![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/11_05_16_13483_5379058f4b9dc2e412953b7b904448c3.jpg)
The Math League Uluslararası Matematik Ligi Sınavları 4. ve 5. Sınıf Öğrencilerimizin Katılımıyla Gerçekleşti
22 Eylül 2019![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/12_05_16_28228_897afdd2125e9498cf77fb6f8af8abab.jpg)
Lise Öğrencilerimiz TED Bursa Ulusal Forumu’nda Okulumuzu Başarıyla Temsil Etti
22 Eylül 2019![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/12_05_16_45843_73249de325182c4713fd8a5451deb460.jpg)
9-11 Mayıs Tarihlerinde Kayseri’de düzenlenen Okullar Arası Yıldızlar yüzme grup müsabakalarında Kız Takımımız grubunu 4. olarak tamamlayarak 4-6 Haziran’da Karabük’te düzenlenecek olanve Türkiye’nin en iyi 16 takımının katılacağı Türkiye Finaline gitmeye hak kazandı. Öğrencilerimizi ve öğretmenimizi tebrik ediyor, Türkiye Finalinde başarılar diliyoruz. TED’li Olmak Ayrıcalıktır!