![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2023/07/WhatsApp-Image-2023-07-05-at-13.36.32.jpeg)
TUNCER BERK ERTÜRK TÜRKİYE REKORLARIYLA FİNAL’de 🚨🇹🇷
5 Temmuz 2023![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2023/07/WhatsApp-Image-2023-07-11-at-08.40.18.jpeg)
ALKAN ALTAY ZEYREK’ten BRONZ MADALYA!
11 Temmuz 2023![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2023/07/WhatsApp-Image-2023-07-11-at-08.35.51-1195x480.jpeg)
TED Mersin Koleji, Yüzme Milli Takım ve Mersin TOHM Olimpik Kadro yüzücümüz Tuncer Berk Ertürk 3-9 temmuz tarihlerinde Sırbistan’ın Belgrade kentinde düzenlenen Avrupa Gençler Yüzme Şampiyonası’nda 4×200 Metre Serbest Bayrak Finalinde yüzdüğü 7:21,38’lik derecesiyle Avrupa 3.’sü olmuştur.
Bizlere bu gururu yaşatan Sporcumuzu, Milli Takım Antrenörümüz Volkan Burak Tuncil’i ve teknik ekibimizi tebrik ediyoruz.