![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/22_03_18_65131_cd8fd9a23cae1bb4029979c022998077.jpg)
Anaokulu Kampüsümüzde “World Water Day” (Dünya Su Günü) Etkinliklerle Kutlandı
23 Eylül 2019![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/23_03_18_26352_eb06110daf1460ab9c50702909ecac87.jpg)
1. Sınıf Öğrencilerimiz Geçmişin ve Bugünün Değerleri Olan Yaşlılarımızı Kampüsümüzde Konuk Etti
23 Eylül 2019![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/23_03_18_65548_ebf492e5a630598d5f396dce7fcb6e33.jpg)
TED Mersin Koleji Trafik Yıldızları Kulübü Öğrencileri dönem boyunca edindikleri bilgi ve becerileri, TED Mersin Koleji Anaokulu 6 yaş grubu kardeşleriyle paylaştılar. Trafik yıldızları kulübü öğrencilerimiz, hazırladıkları sunumları arkadaşları ile paylaşarak keyifli bir etkinliği tamamlamış olmanın gururunu yaşadılar.
TED’li Olmak Paylaşmaya Önem Vermektir! #WorldSchool