![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/11_01_18_19052_5207945e28a24c67691a5aca5ed598e6.jpg)
TED Mersin Koleji Anaokulunda Aile Katılımı Etkinliklerimiz Tüm Hızıyla Devam Ediyor!
23 Eylül 2019![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/11_01_18_82226_fd111bf514ce9d1f1d3d7d0db11ff152.jpg)
TED Mersin Koleji Anaokulunda Beden Eğitimi ve Drama Bir Arada!
23 Eylül 2019![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/11_01_18_71407_924b2a3f9e44eabadc8794301e1f117e.jpeg)
İlkokul öğrencilerimiz Görsel Sanatlar derslerinde Temel Sanat Eğitimlerine bir önemli konuyu daha ekledi. Renk Bilgisi ve Tonlama konularını keyifle öğrenen ve yapmış oldukları tonlama ve renk skalalarını ürüne dönüştürüp diğer çalışmalarına yansıtan Kolejlilerimizi kutluyoruz.