![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/18_09_16_30633_e263645e85d722afe54fcf4c5e17efd0.jpg)
TED Mersin Koleji 2016-2017 Eğitim-Öğretim Yılına Tüm Birimleriyle Hazır! TED’li Olmak Ayrıcalıktır!
22 Eylül 2019![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/21_09_16_18141_f5a7944f56044a99c9d2a4203bb84892.jpg)
Mezunlar Derneği Başkanımız Melis Yıldız Okulumuzun Yeni Eğitim-Öğretim Yılı Açılış Töreninde Kolejlilerle Buluştu
22 Eylül 2019![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/19_09_16_32269_6b35f14cc2c6bcb701bb0427216c6a4c.jpeg)
2016-2017 Eğitim-Öğretim yılı okulumuzda düzenlenen tören ile başladı. İlkokul, Ortaokul ve Lise öğrencilerimizin katılımıyla gerçekleşen tören 4.sınıf öğrencilerimizin 1.sınıf öğrencilerimizi tören alanına indirmesiyle başladı. İstiklal Marşı ve saygı duruşu ile devam eden törende Genel Eğitim Koordinatörümüz Sayın İrfan Metin Bostan ve ilkokul müdürümüz sayın Mürüvvet Demirtaş günün anlam ve önemini belirten konuşmalarını yaparak sözü TED Mersin Koleji Mezunları Derneği Başkanı Melis Yıldız’a verdiler. Yıllarını geçirdiği okulu ile ilgili duygu ve düşüncelerini dile getiren değerli mezunumuz TED’li olmanın ayrıcalığını ve TED’li olmanın hayatına kattıklarını öğrencilerimiz ile paylaşarak TED Mezunu olmanın bir ekol olduğunun altını çizdi. Törenin devamında ise öğrencilerimiz ilköğretim haftası ile ilgili şiirlerini okudular. Okulunuza hoşgeldiniz Kolejliler! Yeni eğitim-öğretim yılında sağlıklı, mutlu ve başarı dolu bir dönem geçirmenizi diliyoruz. TED’li Olmak Ayrıcalıktır!