![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/06_06_18_67424_60e390d8e528a043e32aa6e9508c0be7.jpg)
TED Mersin Koleji Spor Kulübü Kış Spor Okulları Kapanış Töreni Gerçekleşti
23 Eylül 2019![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/08_06_18_47128_5ede37470152c74c4af6ae4e33f2e291.jpg)
Kolejliler Müzik Alanındaki Başarılı Çalışmalarını “Yıl Sonu Müzik Resitaliyle” İzleyicilerle Buluşturdu
23 Eylül 2019![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/06_06_18_32590_67baa5952e32ef8b5b2bf71068ad4c4a.jpeg)
Yeni bir endüstri devrimi olarak nitelendirilen endüstri 4.0’ın artık 3 boyut ile yaşanacağı bir gerçek. Bu gerçekten yola çıkan TED Mersin Kolejliler 3 boyutlu tasarımlarını bir kağıda çizmek yerine 3D kalemlerle oluşturarak 3D kalemi dekorasyon veya projelerinde kullanmaya başladılar. Kolejliler günlük kullandıkları eşyaları süslerken, 3D dünyasında kendi tasarımlarını yazıcıdan da çıkarıyorlar. Tebrikler Kolejliler! #WorldSchool