![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2022/03/277526060_5021848767891333_6660387886420573053_n.jpg)
TED Mersin Kolejliler, Balkan Şampiyona’sında !
28 Mart 2022![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2022/03/DSC09395.jpg)
Liseli Kolejlilerimizden natürmort çalışmaları.
28 Mart 2022![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2022/03/277525901_5021836911225852_6840425971185225327_n-1200x480.jpg)
6-8 Mayıs 2022 tarihinda Yunanistan’ın Başkenti Atina’da düzenlenecek olan Balkan Gençler Yüzme Şampiyonası’nda Davet Edilen Sporcularımız Nisa Gül Serdar, Atakan Malgil, Eren Sezgin ve Antrenörümüz Volkan Burak Tuncil’i tebrik ediyor başarılarının artarak devam etmesini diliyoruz.
![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2022/03/277438803_5021836504559226_7977299091450931080_n-600x523.jpg)