![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/30_03_16_37890_f83fe81dd55d324f7613f22577a238f0.jpg)
MEB Okullar Arası Basketbol Yıldız Erkekler Kategorisi Mersin 3.’sü TED Mersin Koleji!
22 Eylül 2019![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/30_03_16_14595_839dede3e1445f1a7e5373510ac86dd0.jpg)
22 Eylül 2019
![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/30_03_16_68608_07caac48390cfffe86ef7bb7981c1de8.jpg)
TED Mersin Koleji öğrencileri kampus hayatlarına her sabah mutluluk ve neşe dolu sportif etkinliklerle başlıyorlar. Kolejliler beden eğitimi öğretmenlerimiz liderliğinde sabah aktivitelerine dans ederek devam ettiler. Öğrencilerimize bir ömür mutluluk dolu bir yaşam diliyoruz. TED’li Olmak Ayrıcalıktır!