![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2022/11/DSC01385.jpg)
“İyilik, İnsanlık Sanatıdır.”
5 Kasım 2022![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2022/11/DSC01360.jpg)
TED Mersin Koleji’nde Sanat ve Tarih Buluştu
5 Kasım 2022![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2022/11/DSC01415-1200x480.jpg)
Liseli Kolejliler biyoloji dersini laboratuvar ortamında yaparak yaşayarak öğreniyorlar!!!!
11.sınıf öğrencilerimiz göz duyu organının diseksiyonunu yaparak, fonksiyonlarını yakından gözlemleyip insan vücudundaki görevlerini daha kolay özümseme imkanı buldular. Laboratuvar ortamında öğrenmenin ne kadar etkili olduğunu bir kez daha gören kolejliler TED’li olmanın ayrıcalığını yaşadılar!!!!