![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/06_03_17_56183_8e86db3c578c9302a0d2dc8bd446ecd5.jpg)
TED Mersin Koleji Anaokulu’nda 100. Gün Kutlaması!
22 Eylül 2019![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/07_03_17_77667_ba9838a9e2820074508ae24cb2f26c80.jpg)
Anaokulu 6 Yaş Öğrencilerimiz “Clothes and Seasons” Projelerini Başarıyla Tamamladı
22 Eylül 2019![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/07_03_17_87924_fbdd589f1e38a864104e641b25e30023.jpg)
TED Mersin Koleji Lise Kız Basketbol Takımımız Kulüpler Arası düzenlenen U-18 Genç Kızlar Bölge Şampiyonasında Denizli, Konya ve Manisa Temsilcilerini yenerek Türkiye U-18 Genç Kızlar Yarı Final Şampiyonasına katılmaya hak kazandı. Bize bu gururu yaşatan kızlarımıza ve teknik ekibimize teşekkür ediyor Türkiye Şampiyonası Yarı Finallerinde başarılar diliyoruz. TED’li Olmak Ayrıcalıktır!