![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2022/10/DSC01023.jpg)
İngilizce Dersinde, “Monter’s Letters” Kelime Oyunu
31 Ekim 2022![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2022/11/DSC00753.jpg)
İlkokul 1. Sınıf Öğrencilerimiz Eğlenerek Okuyorlar!
1 Kasım 2022![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2022/11/DSC01081-1200x480.jpg)
Velilerimizin yoğun ilgi gösterdiği bire bir, veli-öğretmen görüşmesi esaslı toplantı, özgün enformasyon sistemimiz kapsamında ‘’Mod-2 Toplantısı’’ olarak tarif ediliyor. Karşılıklı güven ve memnuniyet içerisinde geçen toplantımıza katılım gösteren tüm velilerimize teşekkür ediyoruz.