![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/03_03_16_30818_f18dc45b46bb33c82f6abf4e9479b52a.jpg)
TÜRKİYE’NİN YÜZME BRANŞINDA EN İYİ 3. EĞİTİM KURUMU: TED MERSIN KOLEJİ
22 Eylül 2019![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/08_03_16_42209_84785085fc205f9d58572093cab36f3d.jpg)
TED Mersin Koleji’nde Satranç Turnuvaları ve Satranç Kulübü Çalışmaları Hızla Devam Ediyor
22 Eylül 2019![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/08_03_16_36929_46d8110154f8416cd08776cd117a2577.jpg)
TED Mersin Koleji Ortaokul ve Lise öğrencileri TED Aidiyet çalışmalarına öğretmenlerinin rehberliğinde devam ediyor. Kalpten bağlı oldukları okullarının vizyon-misyon ve tarihini ele alan Kolejliler Türk Eğitim Derneğinin gerçekleştirdiği yüzlerce başarılı çalışmayı, yönetim kurulumuzu, ülkemizin önde gelen TED Mezunlarını tanıdılar. TED’li Olmak Ayrıcalıktır!