![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/13_06_16_15488_fe63a420869cb69d6bf7c110a0adec14.jpg)
Türkiye Açık Su (Open Water) Yüzme Yarışları 10.000 Metre Türkiye Şampiyonu TED Mersin Spor Kulübü!
22 Eylül 2019![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/13_06_16_83869_dae960cb3964fc3945bd15f0c53a1ab3.jpg)
Anaokulu Öğrencilerimiz Planetarium Çadırında Astronotolarla 360 Derece Uzay Yolculuğuna Çıktı!
22 Eylül 2019![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/13_06_16_58252_7fa59448beb4851e10ca3ed0cd0466df.jpg)
TED Mersin Koleji Ailesi öğrencilerimizin ve velilerimizin yıl boyunca gerçekleştirdikleri çalışmalar sonucunda ortaya çıkan eserlerden oluşan resim sergisinde buluştu. Öğrencilerimizi, velilerimizi ve öğretmenlerimizi bu anlamlı sergi için yıl boyu gerçekleştirdikleri özverili çalışmalarından dolayı kutluyoruz. TED’li Olmak Ayrıcalıktır!