![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/19_04_16_22587_e5d67599bbb698e0cb7ec7a0713419e2.jpg)
TED Mersin Koleji’nin Alt Yapı Yüzücüleri 23 Nisan Dolayısıyla Düzenlenen Müsabakalarda Göz Doldurdu
22 Eylül 2019![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/21_04_16_93183_63c773dceadd9d35f7cf7f995e6ee4bc.jpg)
Ortaokul ve Lise Öğrencilerimiz Purple Comet Math Meet ile Matematik Alanındaki Başarılarını Dünya Çapına Taşıdı
22 Eylül 2019![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/20_04_16_91912_5c6c4d945ef1da37acfd8ea3b2b9817c.jpg)
Sizlerden gelen öneriler ve kurum politikamızla hedeflerimizin örtüşmesi sonucunda 2016-2017 Eğitim-Öğretim yılından itibaren günlük ders saatimizi “8 dersten 9 derse” çıkarmayı planladık. İlkokul, Ortaokul ve Lise Kademelerimiz İçin Uygulayacağımız 9 Saatlik Günlük Eğitim Programımızın Detayları İçin PDF Dosyamızı İnceleyiniz.