![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2021/09/DSC09423.jpg)
TED Mersin Koleji Özel İlkokulu Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Birimi tarafından 4. Sınıfta öğrenim görmekte olan öğrencilerimize “Verimli Çalışma Teknikleri” sunumu gerçekleştirildi.
27 Eylül 2021![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2021/09/DSC09484.jpg)
TED Mersin Koleji ilkokul 1.sınıf öğrencilerimiz Temel Sanat Eğitimlerine, İki haftalık yetenek tarama değerlendirmeleri sonucu büyük bir keyif ve heyecanla başladı…
28 Eylül 2021![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2021/09/DSC09255-1200x480.jpg)
Ayrıcalıklı ve hedefli kulüplerimizin tanıtıldığı sunumda öğrencilerimizin mutlulukları ve heyecanları görülmeye değerdi. Tüm öğrenci ve öğretmenlerimize başarı dolu kulüp dönemi diliyoruz.