![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/02_04_18_57200_72cc8ea7bc53bcbc351b384d5e913451.jpg)
3. Sınıf Öğrencilerimiz, Velilerimiz ve Akademik Kadromuz Pazar Brunch’ında Buluştu
23 Eylül 2019![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/02_04_18_74376_c62764d0954597cf4c8c1d5bca3efd92.jpg)
İlkokul Öğrencilerimiz Yüzme Yarışları Hayatına Güzel Bir Başlangıç Yaptı
23 Eylül 2019![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/02_04_18_26801_777769df21347649f20406b7db0fce7f.jpg)
TED Mersin Koleji ilkokul öğrencileri doğal yaşamı korumak adına gerçekleştirdikleri çalışmalara Orman Haftası etkinlikleriyle devam etti. Müzikal, Drama, Dans, Skeç, Şiir ve Bale performansları ile izleyenlere unutulmaz bir Orman Haftası Etkinliği yaşatan Kolejlilerimizi tebrik ediyoruz. TED’li Olmak Dünya Değerlerimize Sahip Çıkmak Demektir! #WorldSchool