![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/20_01_17_35927_ba9d8e673598cc4dbe5fb76428a708b2.jpg)
Kolejliler Görsel Sanatlar Etkinlikleri Kapsamında Mandala Etkinliği ile Fark Yarattı
22 Eylül 2019![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/20_01_17_84203_3b4bd9abfe4af33eaba2a85022fec1ce.jpg)
8. Sınıf Öğrencilerimiz TEOG Sınavlarına Hazırlıklarını Laboratuvar Derslerimizle Destekliyor
22 Eylül 2019![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/20_01_17_78018_e8be692f8ce7ca5f0fd40e550fccb646.jpg)
TED ruhunu çevre bilinci ile birleştiren ECO TİM öğrencilerimiz ilk dönem çalışmalarını başarıyla tamamladı. Bu çalışmalar doğrultusunda ayın en temiz sınıflarını gözlemleyerek 1-D, 2-E ve 4-C olarak belirleyip, belgeleri arkadaşlarının sınıf kapılarına aşan Kolejliler arkadaşlarına örnek olmaya devam edeceklerini belirtiler. TED’li Olmak Ayrıcalıktır.