![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2022/11/DSC00724.jpg)
2022-2023 eğitim öğretim yılında Keman, Piyano, Bateri-Perküsyon, Gitar, ve Şan Derslerimiz Devam Ediyor
1 Kasım 2022![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2022/11/DSC01128.jpg)
10. sınıf öğrencilerimiz fizik dersinde mıknatısların birbirini itme ve çekme durumlarını, manyetik alan ile açıkladılar.
2 Kasım 2022![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2022/11/DSC01000-1200x480.jpg)
TED Mersin Koleji Cumhuriyet Bayramı Geleneksel Satranç Turnuvası 157 öğrencinin katılımıyla gerçekleştirildi. Sınıf genelinde düzenlenen turnuvada ilk 3’e girip derece yapan öğrencilerimize madalyaları verildi. Nice Cumhuriyet Bayramı Satranç Turnuvası’nda birlikte olmak dileğiyle. Tebrikler Kolejliler!