![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/12/75689a0b-6165-4054-a579-1df907c6e263.jpg)
7. Sınıf Öğrencilerimiz LGS Yolunda Bilgileniyor, Bilinçleniyor!
13 Aralık 2019![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/12/2c043efc-ea2e-427c-ae50-6085e689985e.jpg)
İlkokul 3. Sınıf Öğrencilerimiz 2020 Yılını Karşılamaya Hazırlar!
13 Aralık 2019![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/12/image00002-1200x480.jpeg)
TED Mersin Koleji Resim Kulübü öğrencilerimiz Görsel çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Çeşitli akrilik tuval çalışmaları yapan, sanatsal bakış açılarını deneyimleyip çeşitli tekniklerle yeteneklerini geliştiren ve aynı zamanda Dönem sonunda açılacak Resim sergisine büyük bir özveriyle hazırlanan gençlerimizi kutluyoruz. TED’de Sanat var. TED’li Olmak Ayrıcalıktır! #WorldSchool