![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/10_11_17_73431_f185cb976a378afa350fa9bbf7b20899.jpg)
TED Mersin Koleji Kampüslerinde Her Yer MUSTAFA KEMAL ATATÜRK!
23 Eylül 2019![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/10_11_17_53472_5a6a5aa0dfe116ee943f54e674d3662c.jpg)
10 Kasım Atatürk’ü Anma Gününde Anaokulu Kampüsümüzde Duygu Dolu Anlar Yaşandı
23 Eylül 2019![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/10_11_17_63323_90facdbe0a396c46f40a5a647ea5aa47.jpg)
Okulumuz 5. Sınıf öğrencileri “Dersimiz Atatürk” adlı filmi hep birlikte izleyerek Atamızı bir kez daha saygı ve özlemle andılar. Öğrencilerimiz Türkçe Dersinde öğrendiklerinden not alarak dinleme /izleme kazanımından yola çıkarak Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ü, yaşamını, yaptıklarını önceden hazırlanmış sorular eşliğinde dikkatlice takip ederek notlar aldılar; sonrasında ise mini söyleşilerle bilgilerini pekiştirdiler. Öğrencilerimizi bu anlamlı çalışmalarından dolayı kutluyor, Atamızı saygı ve özlemle anıyoruz…