![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/25_10_16_96256_c270eb7dd0e8b6b2e46e7b8efb3a1362.jpg)
Türk Eğitim Derneği’nin Düşünce Kuruluşu TEDMEM’in Temmuz/Ağustos Bülteni Yayında!
22 Eylül 2019![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/25_10_16_72283_54b5afe3839df46f78747c0ecccb2eed.jpg)
TED Mersin Koleji S.K Küçük Erkek Basketbol Takımı Tarsus Amerikan Koleji’ni 59-50 Yenerek Yoluna Namağlup Devam Ediyor
22 Eylül 2019![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/25_10_16_29185_cba41dc33595d98c5394620977c1e214.jpg)
TED Mersin Koleji Spor Kulübü Alt Yapı Basketbol ve Yüzme Takımları yeni sporculariyla gücüne güç katıyor. Spor Kulübümüzün tesislerinde okulumuz öğrencilerinin katılımıyla gerçekleştirilen takım seçmeleri ve antrenmanlar ile A takımlarımızın alt yapıları oluşturuluyor ve aynı zamanda öğrencilerimizin en az bir spor dalında profesyonellesmeleri hedefleniyor. Önümüzdeki yıllarda takımlarımızda mücadele edecek tüm öğrencilerimize başarılar diliyoruz. TED’li Olmak Ayrıcalıktır!