![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/10_10_16_30286_de3c0ebc493f0f79148363eea1a0c9f4.jpg)
İlkokul Öğrencilerimiz STEM Eğitim Modeline Sanatı Ekleyerek STEAM Yolunda İlerliyor
22 Eylül 2019![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/10_10_16_93768_0707cd2810acf81595d0403e3e488b1a.jpg)
TED Mersin Koleji’nde Kütüphane ve Bilgi Merkezinin Tanıtım Günleri Öğrencilerimizn Katılımıyla Gerçekleşti
22 Eylül 2019![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/10_10_16_31484_dc8c9697db9d449c6e3a39ae28a030de.jpg)
TED Mersin Koleji öğrencileri birçok akademik, proje ve sportif başarıya imza atarken aynı zamanda bilinçli ve topluma uyumlu bireyler olarak yetişiyor. Bu kapsamda gerçekleşen çalışmalarımızdan birisi olan adab-ı muaşeret eğitimlerimizin ilki ortaokul öğrencilerimiz için gerçekleşti. Gerçek hayatta bulunacakları ortamlarda ve gelecek yaşamlarında katılacakları resmi ortamlardaki yeme-içme kurallarını ilkokul müdürümüz sayın Mürüvvet Demirtaş’ın sunumuyla öğrenen öğrencilerimiz değerli sorularıyla interaktif bir sohbette gerçekleştirdiler. TED’li Olmak Ayrıcalıktır!