![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/03_01_18_42650_b5568a2e9fbfe67d78600688f9dcea10.jpeg)
İlkokul 1-2-3 ve 4. Sınıf Öğrencilerimizden İngilizce Derslerinde Anlam Dolu Yeni Yıl Çalışmaları
23 Eylül 2019![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/04_01_18_78461_9663b5db118727b1052dcf48eab3adb7.jpeg)
Lise Öğrencilerimiz Kivi ve Muzdan DNA İzolasyonu Yapmayı Başardı!
23 Eylül 2019![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/04_01_18_56117_805957543e211cbee957ab0cf0621fea.jpeg)
TED Mersin Koleji Ortaokul küçük erkek okul takımımız bugün Özel Silifke Ortaokulunu 39-17’lik skorla yenerek Erdemli grubunu namağlup birinci tamamladı. Öğrencilerimizi ve teknik ekibimizi tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.