![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/12_01_18_93102_8bcb7017f8b119945f258d3bd6f758f0.jpg)
STEM ve Eğitim Teknolojileri Öğretmen Eğitimlerimiz QR Code ile Devam Etti
23 Eylül 2019![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/12_01_18_73153_b85bc87857995f61d58be74680310648.jpg)
Dünya Standartlarındaki Lise Öğrenci Kulüplerimizle Kolejliler 21. Yüzyılın Etkin Bireyleri Olarak Yetişiyor
23 Eylül 2019![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/12_01_18_22861_ec44744ab36e8094482d9fd6d0f703b8.jpeg)
TED Mersin Koleji Ortaokul Küçük kız basketbol takımımız Atatürk Ortaokulu ile oynadığı müsabakayı 36-31 kazanarak grubunu birinci olarak tamamladı ve bir üst tura çıkmayı başardı. Öğrencilerimizi ve antrenörlerimiz Bilal Öz ve Alper Örken’i tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.